Career

Work with us
NYITOTT POZÍCIÓK

Senior Asszisztens

Online kereskedelemmel foglalkozó tanácsadó és projekt fejlesztő cégünk dinamikus növekedését támogatandó, kreatív, laza, fiatalos csapatába egy hasonló tulajdonságokkal rendelkező felsővezetői asszisztenst keres!

MUNKAKÖR

Milyen feladatokat szánunk Neked?

  • A kezedbe helyezzük az irodánk gördülékeny működését (emailek monitorozása, megválaszolása, naptárak kezelése, postai küldemények átvétele/feladása, irodai beszerzések elvégzése)
  • Rádbízzuk a pénzügyeinket (bankszámla kivonatok rendszerezése, számlák rendszerezése, számla adatok rögzítése, utalások elvégzése, egyszerűbb pénzügyi kimutatások készítése, pénzügyek előkészítése a könyvelő számára)
  • Blogpostok, céges weboldalak fordítása
  • Rendezvényeink adminisztratív kezelése (rendezvény szövegezésének koordinálása az előadókkal, facebook hirdetések és események elkészítése, kapcsolattartás a grafikus kollégákkal, rendezvény résztvevőinek kiértesítése, teljesítési igazolások elkészítése)
  • Kaméleont megszégyenítő alkalmazkodás a nem várt helyzetekhez, és a pillanat kreálta feladatokhoz (érkező vendégek fogadása, szerződések módosítása, excel táblák átalakítása)
ELVÁRÁSOK

Mit kell Neked hoznod a feladatok elvégzéséhez?

  • IT Tudás
    A számítógép biztosan a jóbarátod lesz, ehhez ismerned kell: MS Office, Google Docs és Apps (ha a Mac-et is tudod használni az már fél siker)
  • Önállóság
    Neked kell beosztani az idődet, és leghatékonyabban megoldani a rád váró feladatokat. Mi több értékeljük, ha eszedbe is jut magadtól, hogy mi segítené a munkánkat.
  • Angol nyelvtudás
    You should definitely need to speak this language.
  • Kommunikáció
    Fontos, hogy jó kapcsolat teremtő képességgel rendelkezz és jól kommunikálj, mert előfordulhat, hogy mindezt nagyközönség előtt is bizonyítanod kell.
  • Felelősség tudat, matektudás
    Mivel több, érzékenyebb területhez lesz hozzáférésed, (pl.: pénzügyek, bankszámlák) nagyon fontos a precizitás és hogy értsd mi van a kezed alatt.
  • Humorérzék
    Csapatunk fiatal. Így a humor és a móka a mindennapi kommunikáció része.
AJÁNLATUNK

Mit adunk mindezért?

  • Egy kreatív, vidám munkakörnyezetet a XIII. kerület szivében, a Jászai Mari térhez közel
  • Lehetőséget, hogy megismerd és akár megtanuld az online kereskedelem és a digitális marketing világát
  • Váratlan izgalmakat nap, mint nap
  • Különféle általunk forgalmazott kozmetikai termékeket beszerzési áron 🙂

Mire vársz?

Ha úgy érzed, hogy mindezekre Te vagy a legmegfelelőbb, ne habozz jelentkezni hozzánk, melyet emailben tehetsz meg. Küldj egy fényképes önéletrajzot és egy rövid levelet, hogy szerinted miért Te vagy számunkra az ideális választás, valamint szerinted miért mi vagyunk Neked a legjobb csapat. A levelet a hr@oneadvisory.org címre küld el.